SPRAWDŹ NASZE OPINIE NA FACEBOOKU

Paweł

Kurs w MB Centrum Językowe prowadzony jest przez bardzo profesjonalnych lektorów dzięki czemu nauka przynosi oczekiwane rezultaty. Zawsze przygotowana i pomocna lektorka tworzy za zajęciach miłą, swobodną atmosferę sprzyjającą efektywnej nauce języka niemieckiego.

Katarzyna

Kurs języka angielskiego prowadzony jest przez bardzo profesjonalnego lektora Panią Ewę, która prawie cały czas mówi po angielsku, co owocuje szybkimi postępami językowymi.

Rafał

Korzystam z kursu języka angielskiego. Kurs bardzo profesjonalny. Lektor Pani Paulina bardzo profesjonalnie prowadzi zajęcia, posiada dużą cierpliwość. Otwarta na nasze uwagi, w szczególności dotyczące dodatkowych materiałów, np. często podaje linki do materiałów, gdzie można potrenować i utrwalić wiedzę, szczególnie przygotowując się do sprawdzianów. Zdecydowanie polecam tę szkołę językową.

Beata

Treść: Polecam serdecznie kurs języka angielskiego w MB Centrum Językowe ! Fantastyczny kontakt i atmosfera, Pani Marta (właścicielka) jest przemiła, życzliwa i profesjonalna! Moi synowie są zachwyceni sposobem nauczania oraz swoją nauczycielką - Panią Paulinką, która ma indywidualne podejście do każdego, nie wyobrażają sobie chodzić gdzie indziej ???? Pozdrawiamy.

Emilia

Treść: Kurs j.angielskiego prowadzony jest w miłej atmosferze, lektor jest zawsze przygotowany i służy pomocą, kurs jest prowadzony na bardzo dobrym poziomie.

Piotr

Treść: Bardzo polecam MB Centrum Językowe! Mogę liczyć na nie w każdej sytuacji, biuro wykonuje tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe na różne języki i w różnych branżach jak również w terminach „na wczoraj" i „na już" w bardzo przystępnej cenie. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Dodaj opinię
DODAJ OPINIĘ